+36702143304 (Hétfő-Péntek 08:30-17:00 óráig)

Kérdése van? Hívjon minket! +36702143304

BAUMIT BAUMACOL FLEXO C2TE FLEXIBILIS - Burkolatragasztó - Csempe Mester
BAUMIT BAUMACOL FLEXO C2TE FLEXIBILIS - Burkolatragasztó
3 990 Ft

BAUMIT BAUMACOL FLEXO C2TE FLEXIBILIS - Burkolatragasztó

Cementbázisú, víz- és fagyálló, flexibilis, vékonyágyas burkolatragasztó anyag, csempék és mázas kerámialapok, greslapok, kőporcelán lapok és mozaikok ragasztására fokozottabb igénybevételű alapfelületeken, pl. padlófűtés, kenhető vízszigetelés esetén, 30x30-as lapméretig.

Beltéri- és olyan kültéri felületeken, ahol jelentős hőmérséklet-ingadozás nem lép fel.

Különböző formátumú kerámia fal- és padlólapok, mozaikok, finom kőburkolólapok és természetes kő burkolására kül- és beltérben.

Különösen a nagy méretű, nagyon alacsony vízfelvételű burkolólapokhoz, valamint fokozott hő- és statikus terhelések esetén ajánlott – kültérben és homlokzatokon is.

Rendkívül rugalmas (S2) Extrém igénybevétel esetén ajánlott Bármilyen anyagú burkolólaphoz, nagy lapméret eset Műszaki adatok Csomagolás: 25 kg zsák Csomagolás mennyisége raklapon: 48 Max. rétegvastagság:  5 mm Anyagszükséglet: kb. 3 - 5 kg/m2 a burkolólap típusától és formájától függően Vízszükséglet: kb. 7 l/zsák Nyitott idő: 20 perc Fazékidő: kb. 4 óra Kiszerelés:  48 zsák/raklap = 1200 kg Csomagolás típusa: zsák Tekintse meg kapcsolódó videóinkat

Kiszerelés
25 Kg / zsák
Rendelhető, szállítás 2-3 munkanap
3 990 Ft
Egységár: 160 Ft/Kg
Adatok
Márka
Baumit
Cikkszám
CSMK0025-Default_Title-
Tömeg
25 kg/db
Szállítás
A webshopon megtalálható termékeinket a legtöbb esetben 1-3 munkanapon belül ki tudjuk szállítani az ország bármely pontjára. Kivétel, ha az adott termékből nincs a megfelelő mennyiség raktáron vagy azt másik vásárlónk már korábban megvásárolta és időközben elfogyott a készlet.

Amennyiben esetleg sérülten érkezne meg a termék, mi azt azonnal cseréljük.